STANOWICE

Dom w zabudowie bliźniaczej

Inwestycja usytuowana jest w gminie Oława, w miejscowości Stanowice, przy ul. Orzechowej. Stanowice to duża wieś typu podmiejskiego, licząca ok 1 050 mieszkańców. Mała intensywność niskiej zabudowy, bliskiej sąsiedztwo łąk i lasu, cisza i otaczająca ją przyroda sprawiają, że przedmiotowa inwestycja to wymarzone miejsce dla ceniących te walory mieszkańców.

Stanowice bezpośrednio graniczą z wsią Marcinkowice, która w swojej infrastrukturze posiada m.in: przedszkole, szkołę podstawową, sklepy, zakład fryzjerski, kościół, bary, restauracje i inne punkty handlowo-usługowe.

Bezpośrednia bliskość miasta Oławy (około 5 minut jazdy samochodem), w którym zlokalizowane są urzędy, strefy relaksu, odpoczynku i sportu, takie jak na przykład basen z parkiem wodnym oraz sklepy wielkopowierzchniowe i inne elementy infrastruktury zapewniające dostęp do wszelkich dóbr i usług, jakie potrzebne są do wygodnego życia.

Stanowice są bardzo dobrze skomunikowane z Oławą i Wrocławiem – dojazd drogą krajową nr 94 do Wrocławia – 15 min, do Oławy – 5 min. Ze Stanowic w łatwy i szybki sposób można się przemieścić do poszczególnych, atrakcyjnych punktów we Wrocławiu:

  • do Rynku 30 minut (21,8 km)
  • do Galerii Dominikańskiej 29 minut (21,3 km)
  • do Centrum Handlowego Magnolia Park 34 minuty (25,1 km)
  • do Bielan Wrocławskich 34 minuty (25,2 km)

Miejscowość ma liczne połączenia PKS. W pobliskich Lizawicach (położonych w odległości ok. 1 km od Marcinkowic) znajduje się stacja PKP (na trasie Lizawice – Wrocław, Wrocław-Lizawice kursuje po ok. 30 pociągów na dobę w każdą stronę; przejazd na trasie Lizawice – Wrocław Główny zajmuje ok. 18-20 min).

Ważnym obiektem jest działająca w pobliżu strefa ekonomiczna, która zapewnia miejsca pracy. Wpływa również pobudzająco na rozwój pobliskiej infrastruktury oraz realizację inwestycji finansowanych z budżetu państwa, takich jak budowa obiektów sportowych, dróg, ścieżek rekreacyjnych itp.

Jesteś zainteresowany szczegółową ofertą?

Zadzwoń do nas lub pozostaw dane kontaktowe poniżej – oddzwonimy

4Home_Development

NAWIGACJA

Strona główna
O firmie
Kontakt
W sprzedaży
Polityka prywatności

KONTAKT

4HOME DEVELOPMENT Sp. z o. o.

603 961 216
biuro@home4living.pl
ul. Oławska 26, 55-040 Księginice