O Firmie

4HOME DEVELOPMENT to spółka, której głównym przedmiotem działalności jest realizacja przedsięwzięć inwestycyjnych związanych z budową budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych, bliźniaczych i w zabudowie szeregowej. Misją firmy jest realizacja inwestycji lokalowych, w przystępnej cenie o bardzo atrakcyjnej lokalizacji, które będą odpowiadać na zapotrzebowanie nabywców.

4Home_Development

Misję przedsiębiorstwa 4HOME DEVELOPMENT stanowi chęć dostarczania na rynek lokali mieszkalnych spełniających stale rosnące wymagania odbiorców, poszukujących wyjątkowego miejsca do życia dla siebie i swoich rodzin. Lokale oferowane przez Spółkę dedykowane są przede wszystkim do osób ceniących sobie przestrzeń i spokojną lokalizację usytułowaną w pobliżu dużych aglomeracji miejskich. Inwestor stawia sobie za cel dostarczenie potencjalnym odbiorcom możliwości zamieszkania w ciszy i spokoju na dużym metrażu jako alternatywy dla małych i drogich lokali usytuowanych w aglomeracji miejskiej, zwłaszcza w dobie zmieniających się preferencji mieszkaniowych ze względu na epidemię koronawirusa.

Inwestor swoje działania związane z realizacją prac budowlanych opiera na współpracy z solidnymi i sprawdzonymi podwykonawcami i dostawcami, którzy działają na rynku od wielu lat i w trakcie tej działalności wyrobili sobie bardzo dobrą opinię.

4Home_Development

NAWIGACJA

Strona główna
O firmie
Kontakt
W sprzedaży
Polityka prywatności

KONTAKT

4HOME DEVELOPMENT Sp. z o. o.

603 961 216
biuro@home4living.pl
ul. Oławska 26, 55-040 Księginice