INWESTYCJA

Stanowice

Budynek zlokalizowany jest w kameralnej części Stanowic, przy lesie, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej; dojazd brukowaną kostką ulicą Brzozową (również od ul. Stanowickiej). W bliskim sąsiedztwie szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy, kościół, orlik, korty tenisowe, place zabaw (w tym plac zabaw Nivea), poczta, restauracje. Jednocześnie w pobliżu tereny zielone, rzeka, las.

Budowa podzielona jest na dwa etapy. W każdym z nich powstanie jeden budynek w zabudowie bliźniaczej. Każdy budynek składa się z dwóch segmentów mieszkalnych po około 140 m2, stanowiących względem siebie lustrzane odbicie, bez części wspólnych. Budynek posiada dwie kondygnacje naziemne: parter i pierwsze piętro. Aktualnie realizowany jest etap pierwszy, którego zakończenie przewidywane jest na kwiecień/maj 2021 r.

Inwestycja realizowana jest w technologii tradycyjnej. Aktualne zaawansowanie prac budowlanych wynosi 50% (stan surowy). W ramach realizacji inwestycji oba lokale mieszkalne będą doprowadzone do standardu deweloperskiego.

Działka, na której realizowana jest inwestycja posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Nieruchomość leży na terenach uzbrojonych w sieć elektryczną, wodociąg, gaz sieciowy oraz kanalizację sanitarną, do których w trakcie realizacji będzie podłączona.

Lokale mieszkalne zaprojektowane zostały tak, aby umożliwić łatwą aranżację własną wnętrza i dostosowanie ich do potrzeb mieszkańców. Lokal mieszkalny A będzie miał powierzchnię użytkową 141,34 m2 a lokal B 141,15 m2.

Budowa prowadzona jest na podstawie stosownych decyzji i pozwoleń.

Stanowice Wizualizacja Przód
Stanowice Wizualizacja Tył
4Home_Development

NAWIGACJA

Strona główna
O firmie
Kontakt
W sprzedaży
Polityka prywatności

KONTAKT

4HOME DEVELOPMENT Sp. z o. o.

603 961 216
biuro@home4living.pl
ul. Oławska 26, 55-040 Księginice